אודות סחלבים בשרון

בליבו של מושב רשפון, הסמוך להרצליה, מסתתרת פנינה, חממת "סחלבים בשרון". החממה נוסדה בשנת 2006 על ידי תמי שרון ואיציק בן יאיר שניהם בעלי ניסיון של מעל 20 שנה בגידול, זריעה ופיתוח זני סחלבים.

הסחלב או בשמו השני האורכידאה, הוא פרח אציל, מראהו מהפנט ונחשב לנחשק. ככזה, הוא יכול להעניק לביתכם או משרדכם אווירה מיוחדת במינה. לאחר ההיכרות אתו – קל לפתח אליו אובססיית סחלבים. ניתן לגדלו בבית והוא מחדש את פריחתו בכל שנה. נשמח ללוות אתכם ולצייד אתכם ב"ארגז הכלים" לגידול מוצלח של סחלבים.

אנו מגדלים כ-2000 צמחים מקסימים ממינים שונים, כ-350 מינים בוטניים נדירים צמחי אוויר אקזוטיים כמו טילנסיות וברומלים, צמחים טורפים וכמובן סחלבים בפריחות מרהיבות. תהליך ההנבטה והגידול מתבצע על ידינו ללא פשרות בצורה מבוקרת ובהקפדה יתרה ותהליך זה מבטיח סחלבים גדולים ויפים במיוחד. אנו שותלים את הסחלבים במצע מותאם ואופטימלי או מרכיבים על גזירי עץ ממש כמו בטבע. במשתלה שלנו תוכלו לרכוש מצע סחלבים, דשן וחומרי הדברה אורגניים לטיפול במזיקים.

סמדר סבג מנהלת סחלבים בשרון

בשנת 2006 נחשפתי לעולם הסחלבים ונכבשתי בקסמו.

אני מנהלת את החממה המיוחדת והנפלאה הזו ואשמח לארח אתכם, לייעץ ולסייע לכם בהתלבטויות בבחירת הזנים, בבחירה ממגוון הכדים המיוחדים שלו ובעיצוב בסידורי סחלבים מרהיבים.

אנו בסחלבים בשרון מחויבים אליכם ללא פשרות ומתחייבים להביא תמיד את הסחלבים האיכותיים ביותר וברמה הגבוהה ביותר. אצלנו תמצאו מגוון רחב ועשיר של צבעים, גדלים וסוגים של הסחלבים היפים והטריים ביותר במחירים הוגנים. בחנות המשתלה ניתן למצוא מצע לסחלבים, דשן סחלבים, חומרים אורגניים נגד כנימות ומגוון רחב של כדים מיוחדים ואמנותיים בטווח מחירים רחב המתאים לכל תקציב וסגנון. 

אנו נלווה כל אחד ואחד ונייעץ לו במקצועיות ובהתאמה לכל לקוח עד אשר ימצא את השילוב או הסידור המנצח בשבילו.

אצלנו כל סחלב- כוכב!

בואו בברכה, הקפה עלי… 

סמדר סבג

"When orchids bloom in the moonlight,
and lovers vow to be true
I still can dream in the moonlight, of one dear night that we knew"